background
Orivas
Atliek tikai izvēlēties - viss profilaksei
Orivas digitālais stends

Jā! Tas brīdis ir klāt!
Visam sortimentam!
AKCIJA 3+3!
Nenokavē!!!

Tālrunis informācijai 📞 8899
Bezmaksas tālrunis pasūtījumiem 📞 80200933

Fantastisks pārsteigums :) Dejoju pa māju! Paldies

ELGYDIUM Clinic Perioblock Care zobu pasta, 75ml

Zobu pasta novājinātu smaganu kopšanai un zobu remineralizācijai. Piemērota periodontālajām saslimšanām. Mazina iekaisumu, remdē sāpes, aptur asiņošanu, veicina smaganu dzīšanu, ievērojami palielina kolagēna sintēzi.

Vairāk info : https://live.expolatviadental.com/files/expo/orivas/719/perioblockcare.pdf

- - - Fluorinol® (1350 ppm F-) - organiskais aminofluorīds
Atjauno emaljas minerālvielas.
Piestiprinās pie emaljas piecas reizes ātrāk nekā minerālais fluorīds.
Noslēdz dentīna kanāliņus, šādi mazinot jutību.
Sastāvā ir lakricas saknes ekstrakts enoksolons, kas aptur asiņošanu, mazina iekaisumu, pietūkumu un veicina dzīšanu. Īpaši ieteicama cilvēkiem, kas slimo ar periodonta slimībām vai valkā zobu breketes vai protēzes.

- - - Enoksolons
Aptur asiņošanu.
Mazina sāpes.
Paātrina bojāto un asiņojošo smaganu sadzīšanu.
Ieteicams tīrīt/masēt zobus 3 reizes dienā 3 minūtes. Nelietot bērniem, kas jaunāki par 10 gadiem.

Elgydium Irritated Gums, 75ml - Zobu pasta asiņojošu, apsārtošu un jutīgu smaganu tīrīšanai un/vai masēšanai. Samazina iekaisumu, remdē sāpes, aptur asiņošanu un veicina smaganu dzišanu. lkdienas lietošanai pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma.

Egydium Gums, 300ml - Mutes dobuma skalošanas līdzeklis jutīgu, iekaisušu un asiņojošu smaganu higiēnai. Paātrina bojātu un asiņojošu smaganu dzišanu. lkdienas lietošanai pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma. Skalot pēc katras zobu tīrīšanas ar 15ml 30sek.

Elugel, 4O ml-Gels akūtu smaganu slimību gadījumos. ledarbojas antiseptiski un samazina zobu aplikumu. Uzziest uz smaganām (neasiņojošas brūces) 2-3x diena, nenoskalot. Lietot ne ilgāk ka 10 dienas, pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma.

Parodium, 50ml - Gels ar rabarberu ekstraktu. Remdē iekaisumu un mazina sāpes. Uzziest uz smaganām (neasiņojošas brūces) 2-3x diena, nenoskalot. Lietot ne ilgāk ka 1 mēnesi, pieaugušajiem un bērniem no 6gadu vecuma.

Elgydium Antiplaque, zobu pasta 75 ml - novērš zobu aplikumu un zobakmens veidošanos, kas ir galvenie zobu bojāšanas un smaganu slimību iemesli.

Elgydium Decay, zobu pasta 75 ml - nodrošina zobiem nepieciešamo fluorīdu daudzumu (1350 ppmF-}, efektīvi aizsargā zobu audus pret bojājumiem, veicina emaljas remineralizāciju un to stiprina.

Eludril Care, mutes dobuma skalošanas līdzeklis 500 ml ar antibakteriālu iedarbību. Palīdz mazināt zobu aplikuma veidošanos, ka ari saglabāt labu mutes dobuma higiēnu un veselas smaganas. Nesatur spirtu un cukuru. lkdienas lietošanai, ne ilgāk par 6 mēnešiem.

Prieks Tevi redzēt mūsu digitālajā stendā!
Paldies, ka pievienojies!

Apskati mūsu piedāvājumu, jaunumus un aktualitātes - jautājumu gadījumā priecāsimies Tev palīdzēt!
Lai izdevies Online kongress un izdodas gūt sev kādas vērtīgas atziņas, ko paņemt līdz!

Drīz tiekamies!

arrow